O nas

PureIdea to zespół doświadczonych menedżerów i specjalistów z zakresu marketingu Internetowego. E-marketingiem zajmujemy się od 4 lat. Dzięki dynamicznej kadrze, firma PureIdea szybko się rozwija, oferując coraz większy wachlarz usług.

Obsługujemy nie tylko firmy, ale także wszelkiego rodzaju organizacje i osoby prywatne. Nasze kampanie marketingowe są dopasowywane indywidualnie do profilu działalności klienta. Wstępny projekt przygotowujemy za darmo.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę i umiejętności.

Od roku 2011 należymy do oficjalnego programu Google dla Agencji, uczestniczymy w eventach i mamy stały kontakt ze specjalistami zatrudnionymi w Google Polska. Dzięki tym możliwościom mamy dostęp do najnowszych informacji na temat działalności Google i narzędzi niedostępnych dla zwykłych użytkowników.

Cieszymy się coraz większym zaufaniem na rynku reklamy internetowej. Ty też możesz nam zaufać!

Wizja

Do roku 2014 chcemy uruchomić z sukcesem 200 kampanii marketingu internetowego, utrzymując najwyższą jakość oferowanych usług.

Misja

Budujemy najwyższej jakości kampanie marketingowe dla klientów z całej Polski. Wykorzystujemy Internet nie jako źródło informacji, ale jako narzędzie do promowania firm i produktów. Podczas pracy korzystamy z szerokiej gamy składników kampanii marketingowych, aby idealnie dopasować wykorzystywane środki do wymagań klienta. Tym, czym wyróżniamy się na tle konkurencji, jest jakość oferowanych przez nas usług.

W pracy dążymy do wykorzystywania najnowszych technologii. Wiedzę czerpiemy od specjalistów pracujących w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Mamy też dostęp do informacji o najnowszych trendach w marketingu, występujących w krajach wysokorozwiniętych.

Jako pracownikom nowoczesnej firmy, zależy nam na ekologii. Nasze kampanie marketingowe wykorzystują o 80% mniej energii niż przeciętna standardowa kampania marketingowa. Drukujemy dokumenty tylko wtedy, gdy jest to wymagane prawnie lub przez naszego Klienta. Korzystamy z urządzeń elektrycznych o niskim poborze mocy. W zakupie sprzętu firmowego zawsze kierujemy się dobrem środowiska.